Çitli Bariyer

Çitli Bariyer ile ilgili tüm modellerimize bu linkten ulaşabilir, Çitli Bariyer fiyatları veya projelendirme için teklif ve bilgi formunu doldurabilirsiniz. Çitli bariyer Aktif Zaman Kontrol alanında liderliği hedefleyen, inovatif yönetim tarzıyla teknoloji dünyasındaki en son teknolojilerileri sahiplenen bir kuruluştur. Size en uygun fırsatlarla çifli bariyer sistemlerini ulaştırmayı amaçlar. Çitli bariyer sistemi, firmanızın giriş çıkışlarını kontrol etmenize yardımcı olduğu gibi, bariyer altından hayvanların girişlerine de engel olur. Çitli bariyer sistemleri hizmetlerimizden yararlanabilmek ve en uygun fiyatlarla size ulaşmamız için sitemizdeki teklif isteme formunu doldurabilir veya 0212 320 73 11 numarasından bizi arayabilirsiniz.

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Otopark Bariyer Sistemi Nedir?

Çeşitli alanlarda araç ya da personel giriş çıkışlarını kontrol altına almak, bina girişlerinde kontrol noktası oluşturmak vb. amaçlarla kullanılan otomatik bariyer sistemleri günlük hayatımızda en sık olarak otopark girişlerinde otomatik kollu otopark bariyer sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otopark Bariyer Sistemi Nasıl Çalışır?

Bariyerin önüne gelen araç için otomatik bariyer sistemi açılmadan önce aracı bilet veya kart alınması gerekmektedir.  Otopark bariyeri yanında yer alan sistemden kart yada bilet aldıktan sonra, birbirine bağlı sistemler tarafından çalışan mekanizma sayesinde otopark bariyeri açılır ve böylelikle araç giriş-çıkışı sağlanmış olur.

Otopark Bariyer Sistemi Nerelerde Kullanılır?

İşletme, site, apartman, fabrika gibi yerlerin otoparklarının giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kullanılır.

Otomatik Bariyer Sisteminin Avantajları Nelerdir?
 

  • Trafiği istenilen yere yönlendirmek
  • Yetkisiz araçlardan kaynaklanan trafik sıkışıklığını azaltmak
  • Belirlenen alanlara yetkisiz erişimi önlemek
  • Otopark görevlileri veya insanlı kontrol noktaları maliyetlerini azaltmak