Otomatik Geçiş Sistemleri Nedir, Nasıl Çalışır? , Otomatik Geçiş Sistemi

Otomatik Geçiş Sistemleri ile ilgili tüm modellerimize bu linkten ulaşabilir, Otomatik Geçiş Sistemleri fiyatları veya projelendirme için teklif ve bilgi formunu doldurabilirsiniz.

OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Otomatik Geçiş Sistemleri Neden Kullanılır?

Araçların  yoğun olduğu noktalarda sürekli geçiş noktasındaki görevlilerin onayı doğrultusunda kullanıcıların geçiş yapmaları can sıkıcı bir durum olmaya başlayabilir. Bunun sonucunda geçiş noktalarında bulunan bariyer sistemlerinin otomatik bir şekilde çalışma ihtiyacı doğacaktır. Bu nedenle bariyerlerin otomatik olarak çalışmalarını sağlayan araç tanıma sistemleri kullanılması gerekmektedir.

OGS Geçiş Sistemleri Nedir?

Otomatik 
; ülkemizde Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğunda yer alan köprü ve otoyollara karayolu taşıtlarının geçiş yapabilmelerini sağlayan bir çeşit teknolojidir.

Otomatik  Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır?

Şayet aracınıza HGS taktıktan sonra bir otoyola girdiğinizde, hangi saatte nereden giriş yaptığınız bu etiket vasıtası ile kayıt altına alınmaktadır.  Aynı şekilde bu yoldan nereden ne zaman çıkış yaptığınız da kayıt altına alınmaktadır. Buradaki ücret bilgisayarlar vasıtası ile hesaplanır ve bu ücret tarafınızdan tahsil edilir.