Turnike Sistemleri, Turnike Fiyatları, Turnike Geçiş Sistemleri

Turnike - Bariyer Geçiş Sistemleri ile ilgili tüm modellerimize bu linkten ulaşabilir, Turnike - Bariyer Sistemleri fiyatları veya projelendirme için teklif ve bilgi formunu doldurabilirsiniz. Turnike Geçiş Sistemleri Aktif Zaman Kontrol kendi marketinde öncü çözümler sunan, teknolojiyi takip eden, size en uygun turnike geçiş sistemlerini sunmayı amaçlayan bir yapıdadır. En çok tercih edilen hizmetlerimizden biri olan turnike geçiş sistemleri genel hatlarıyla firmanızın giriş çıkış trafiğini kontrol ederek güvenliği arttırma ve insan kalabalığını düzenleme amaçlı kullanılır. Size özel tekliflermizi öğrenmek için internet sitemizde bulunan teklif isteme formunu doldurabilir ya da 0212 320 73 11 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz.

TURNİKE SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Turnike Geçiş Sistemi Nedir?

Turnike geçiş sistemleri, genel olarak geçiş kontrollerini sağlamak ve giriş çıkışlardaki insan trafiğinin düzensizliğini önlemek için kullanılan sistemlerdir. 

Turnike Geçiş Sistemi Çeşitleri Nelerdir?

Turnike geçiş sistemleri çeşitleri;
  • Tripod Turnikeleri
  • Hızlı Geçiş Turnikeleri
  • Boy Turnikeleri
  • Vip Turnikeler

Turnike Geçiş Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kurumdaki bireylere tanımlanan kartlar sayesinde giriş ve çıkış işlemleri yapılmaktadır.  Ayrıca özel gruplar oluşturarak bu giriş çıkış saatleri ve molalar ayarlanabiliyor. Bu şekilde hem kurum dışı kişilerin girişi olmuyor hemde kurum içindeki personellerin veya öğrencilerin giriş çıkış takibi oldukça basit halde raporlanmış oluyor. Güvenlik düzeyini de en üst seviyeye çıkarmış oluyor.

Turnike Geçiş Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Kamu kurum ve kuruluşlarına girerken veya metro istasyonlarında sıklıkla turnike geçiş sistemleri ile karşılaşıyoruz. Bu sistem temelinde iki farklı amaca hizmet ediyor. Basit olarak insanların düzenli bir şekilde bir yere girmesini veya çıkmasını bu sistem sağlayabilmektedir.
 
Turnike Geçiş Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?
  • Giriş çıkışlar düzenli bir şekilde olur.
  • Giriş izni olmayan kişilerin girmesini engellenebilir.
  • Yoğun ve karmaşık bir alanda trafiği sağlanabilir.
  • Personel devam kontrol sistemleri, geçiş kontrol sistemi gibi birçok sisteme adapte edilerek rapor sunar.
  • Paslanmaz ve çelikten oluşur. Dayanıklıdır.

Turnike Geçiş Sistemleri Fiyatları

Hem kurulumu ve kullanışının kolaylığı hem de hesaplı piyasası nedeniyle turnike geçiş sistemleri hemen hemen her sektörde tercih edilir.
 

TURNİKE SİSTEMLERİ YORUMLARI


Burak S. Turnike Geçiş Sistemlerine geçtiğimizden beri Giriş-çıkışların düzenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaya başladık teşekkürler Aktif Zaman.
 
Metin A. Turnike geçiş sistemlerinizi kullanmaya başladığımızdan beri molalarımızı daha düzenli hale geldi.
 
Cüneyt Z. Turnike geçiş sistemleri sayesinde personel takibini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.
 
Söngül Y. Okulumuzda turnike geçiş sistemlerini kullanarak hem öğrencilerimizin giriş çıkışlarını kolayca raporlamaya başladık hem de güvenliğimizi üst seviyeye çıkarttık.