Park Aksesuarları

Park Aksesuarları ile ilgili tüm modellerimize bu linkten ulaşabilir, Park Aksesuarları fiyatları veya projelendirme için teklif ve bilgi formunu doldurabilirsiniz. Park Aksesuarları Aktif Zaman Kontrol alanında hızla yükselen, teknoloji marketini takip eden ve firmanıza özel teklifleri size sunan bir firmadır. Park Aksesuarları iş yerinizin ve plazalardaki otoparkları daha verimli kullanmak kullanılır. Direk çeşitleriyle park edilebilir alanları sıralamaya yardımcı olur, yanlış parkların önüne geçer. Park Aksesuarları için sizlere özel teklif ve fırsatlarımız için sitemizde yer alan teklif isteme formunu doldurabilir ya da 0212 320 73 11 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Otopark Bariyer Sistemi Nedir?

Çeşitli alanlarda araç ya da personel giriş çıkışlarını kontrol altına almak, bina girişlerinde kontrol noktası oluşturmak vb. amaçlarla kullanılan otomatik bariyer sistemleri günlük hayatımızda en sık olarak otopark girişlerinde otomatik kollu otopark bariyer sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otopark Bariyer Sistemi Nasıl Çalışır?

Bariyerin önüne gelen araç için otomatik bariyer sistemi açılmadan önce aracı bilet veya kart alınması gerekmektedir.  Otopark bariyeri yanında yer alan sistemden kart yada bilet aldıktan sonra, birbirine bağlı sistemler tarafından çalışan mekanizma sayesinde otopark bariyeri açılır ve böylelikle araç giriş-çıkışı sağlanmış olur.

Otopark Bariyer Sistemi Nerelerde Kullanılır?

İşletme, site, apartman, fabrika gibi yerlerin otoparklarının giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kullanılır.

Otomatik Bariyer Sisteminin Avantajları Nelerdir?
 

  • Trafiği istenilen yere yönlendirmek
  • Yetkisiz araçlardan kaynaklanan trafik sıkışıklığını azaltmak
  • Belirlenen alanlara yetkisiz erişimi önlemek
  • Otopark görevlileri veya insanlı kontrol noktaları maliyetlerini azaltmak