Yol Bloğu

Yol Bloğu sistemleri ile ilgili tüm modellerimize bu linkten ulaşabilir, Yol Bloğu fiyatları veya projelendirme için teklif ve bilgi formunu doldurabilirsiniz. Yol Bloğu Aktif Zaman Kontrol kendi sektöründe akılcı çözümler sunan, güncel teknolojiyi takip eden, size en uygun yol bloğu modellerini sunmayı amaçlayan bir kuruluştur. En çok tercih edilen hizmetlerimizden biri olan yol bloğu genel hatlarıyla firmanızın giriş çıkış trafiğini kontrol ederek güvenliği arttırma ve yüksek güvenlik gerektiren noktalarda izinsiz giriş ve saldırı teşebbüslerinin önüne geçmeyi sağlar. Size özel tekliflermizi öğrenmek için internet sitemizde bulunan teklif isteme formunu doldurabilir veya 0212 320 73 11 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz.

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Otopark Bariyer Sistemi Nedir?

Çeşitli alanlarda araç ya da personel giriş çıkışlarını kontrol altına almak, bina girişlerinde kontrol noktası oluşturmak vb. amaçlarla kullanılan otomatik bariyer sistemleri günlük hayatımızda en sık olarak otopark girişlerinde otomatik kollu otopark bariyer sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otopark Bariyer Sistemi Nasıl Çalışır?

Bariyerin önüne gelen araç için otomatik bariyer sistemi açılmadan önce aracı bilet veya kart alınması gerekmektedir.  Otopark bariyeri yanında yer alan sistemden kart yada bilet aldıktan sonra, birbirine bağlı sistemler tarafından çalışan mekanizma sayesinde otopark bariyeri açılır ve böylelikle araç giriş-çıkışı sağlanmış olur.

Otopark Bariyer Sistemi Nerelerde Kullanılır?

İşletme, site, apartman, fabrika gibi yerlerin otoparklarının giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kullanılır.

Otomatik Bariyer Sisteminin Avantajları Nelerdir?
 

  • Trafiği istenilen yere yönlendirmek
  • Yetkisiz araçlardan kaynaklanan trafik sıkışıklığını azaltmak
  • Belirlenen alanlara yetkisiz erişimi önlemek
  • Otopark görevlileri veya insanlı kontrol noktaları maliyetlerini azaltmak