Yol Kapanı

Yol Kapanı ile ilgili tüm modellerimize bu linkten ulaşabilir, Yol Kapanı fiyatları veya projelendirme için teklif ve bilgi formunu doldurabilirsiniz. Yol Kapanı Aktif Zaman Kontrol sektöründe büyük yatırımlar yapan, girişimci yapısıyla teknoloji piyasasına hakim olmayı hedefleyen ve ihtiyacınız olan kurumsal takip sistemlerini sizlere en uygun fiyatlarla ve tekliflerle ulaştıran bir kurumdur. Yol kapanları çalışma prensiplerine göre mekanik ve hidrolik olarak ikiye ayrılı ve uzunluğuna göre çeşitlendirilirler. Yol kapanı fırsatlarımızı öğrenmek için sitemizde bulunan teklif isteme formunu doldurabilir veya 0212 320 73 11 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Otopark Bariyer Sistemi Nedir?

Çeşitli alanlarda araç ya da personel giriş çıkışlarını kontrol altına almak, bina girişlerinde kontrol noktası oluşturmak vb. amaçlarla kullanılan otomatik bariyer sistemleri günlük hayatımızda en sık olarak otopark girişlerinde otomatik kollu otopark bariyer sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otopark Bariyer Sistemi Nasıl Çalışır?

Bariyerin önüne gelen araç için otomatik bariyer sistemi açılmadan önce aracı bilet veya kart alınması gerekmektedir.  Otopark bariyeri yanında yer alan sistemden kart yada bilet aldıktan sonra, birbirine bağlı sistemler tarafından çalışan mekanizma sayesinde otopark bariyeri açılır ve böylelikle araç giriş-çıkışı sağlanmış olur.

Otopark Bariyer Sistemi Nerelerde Kullanılır?

İşletme, site, apartman, fabrika gibi yerlerin otoparklarının giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kullanılır.

Otomatik Bariyer Sisteminin Avantajları Nelerdir?
 

  • Trafiği istenilen yere yönlendirmek
  • Yetkisiz araçlardan kaynaklanan trafik sıkışıklığını azaltmak
  • Belirlenen alanlara yetkisiz erişimi önlemek
  • Otopark görevlileri veya insanlı kontrol noktaları maliyetlerini azaltmak